Blisko podłogi

Blisko podłogi
1 vote, 5.00 avg. rating (95% score)

Blisko podłogi

Często nasz dom jest niepełny i czegoś nam brakuje. Patrzymy w lewy i prawy kont, wydaje nam się, że wszystko się zgadza, ale jednak coś nie jest na swoim miejscu. Albo inna sytuacja. Wszystko jest w porządku, ale kiedy wchodzimy do domu jest zimno nie ma nic przytulnego w naszym salonie, żaden koc czy nowe zasłony nie zmienią tego, że czujemy się nieprzyjemnie.

Problem leży bardzo nisko. Brakuje ozdobnych list przypodłogowych. To one sprawiają, że całość naszego mieszkania, cały wystrój jest kompletny. Listwy mogą być najprostsze i nie wyróżniać się niczym i stać się akcentem, albo możemy postawić na coś bardziej zmyślnego co stanie się naszą główną atrakcją estetyczną w salonie czy sypialni.
Ozdobne listwy przypodłogowe oprócz walorów estetycznych chronią nasze ściany kiedy odkurzamy podłogi albo je myjemy, to dzięki listwom nie są obdarte ani nie wpływa na nie wilgoć. Łatwo jest poradzić sobie dzięki nim z wystającymi kablami, można je sprytnie przepuścić przez listwę i nie martwić się, że nasze zwierzątko je pogryzie czy jakieś dziecko się potknie.

about author

admin

related articles

Popularne teksty:

 • Fascynacje japońską architekturą w budownictwie Niezwykły japoński kościół powstał zaraz po powrocie Wrighta z pierwszej podroży do Japonii i jest jakby notatnikiem wrażeń wybitnego architekta. To nie dzieło proroka, lecz realizacja podniet twórczych wyniesionych z cesarskiego pałacu Katsura. Inspiracje ze sztuki i filozofii japońskiej czerpał zresztą nie tylko Wright. Można je znaleźć również u innych…

  Read more
 • Przeróbka drzewa w Jastrzębiu Zdroju Gdy chcemy przerobić okrągłe drzewo na przykład na belki, to musimy poszukać tartaku. Tartak jest właśnie takim miejscem, gdzie dokonuje się przerobu drewna i powstaje potrzebna nam tarcica. Jest on miejscem niezbędnym dla nas, gdy budujemy dom lub gdy zależy nam na pocięciu okrągłego drzewa, które zużyjemy na inny cel….

  Read more
 • Skanseny w Pszczynie

  Jeśli chodzi o kwestię folkloru w polskim budownictwie zdecydowanie mamy się czym pochwalić. Najlepszym tego przykładem są chociażby słynne skanseny w Pszczynie, które każdego roku są odwiedzane przez tłumy turystów. Co warto o nich wiedzieć? Oto kilka istotnych faktów. Pszczyńskie skanseny to wspaniały przykład ludowego budownictwa z typowym podziałem na izby. Popularnie znane jako pszczyńskie…

  Read more