Firefox – ognista panda na topie

Firefox – ognista panda na topie
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Firefox – ognista panda na topie

Już od wielu lat jedną z najbardziej popularnych przeglądarek internetowych na świcie jest produkt wydany przez firmę Mozilla noszący dumną choć trochę błędną nazwę firefox. Internet który stał się codziennością właściwie dla każdego użytkownika komputera wymaga narzędzi umożliwiających komunikację między komputerami i prezentację użytkownikowi tego czego wymaga czyli strony internetowej. Bardzo zauważalne jest to że przeglądarka markowana czerwonym lisem a właściwie to pandą posiada największą ilość dodatków które mogą być wykorzystywane do przeróżnych celów ułatwiając pracę użytkownikom. Niestety Firefox w ostatnich czasach zaczyna spoczywać na laurach popularności a przeglądarka staje się coraz bardziej niestabilna i naszpikowana błędami które denerwują użytkowników. Mozilla zdecydowanie zaniedbała swój produkt a to może się bardzo źle skończyć.
Konkurencja o panowanie

Rynek internetowy staje się coraz większy a wszystkie firmy które próbują opublikować jakiś nowy produkt mogą mieć bardzo twardy orzech do zgryzienia. Możliwości jakie daje internet są jednak zaskakujące i nawet mało znana firma z dobrze przygotowanym produktem szybko może się wybić. Firefox był od początku był aplikacją która miała bardzo wysoką jakość. Sprawiło to że popularność wśród użytkowników rosła w bardzo szybkim tempie. Aktualnie zaniedbany projekt przeradza się w coraz szybciej tracącą popularność aplikację. Wynikiem tego jest świetnie przygotowany Google Chrome będący aktualnie najstabilniejszym produktem na rynku.

about author

admin

related articles

Popularne teksty:

 • Przepuszczalność okien

  Przepuszczalność okien Czy wiesz, że przepuszczalność okien to jeden z tych elementów, które mają znaczny wpływ na kształtowanie się kosztów ogrzewania budynków? Jak to możliwe? Otóż im większy jest parametr przenikania ciepła, tym więcej energii cieplnej z naszego domu ucieka. A wtedy pobieramy jej więcej i więcej za nią płacimy. Jeśli chcemy więc ograniczyć koszty…

  Read more
 • Mieszkania od firmy deweloperskiej Jeżeli kupujemy mieszkanie od firmy deweloperskiej to jesteśmy jego automatycznym właścicielem. Trochę inaczej jest jak kupujemy mieszkanie od spółdzielni. Otóż wówczas są trzy możliwości prawne posiadania: spółdzielcze lokatorskie prawo do lokalu mieszkalnego, spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego i jako własność lokalu. Mieszkanie spółdzielcze lokatorskie daje nam najmniej praw i uprawnień….

  Read more
 • Basen zewnętrzny

  Każdy rodzaj basenu niesie za sobą zarówno plusy jak i minusy, dlatego dokładnie tak samo jest w przypadku basenu określanego jako zewnętrzny. Jeśli jednak jesteś zdecydowany, że chcesz postawić w swoim ogrodzie basen, musisz dowiedzieć się jak wygląda to w przypadku basenu zewnętrznego. Tego typu baseny najczęściej utożsamiane są z basenami dziecięcymi, które zostają nadmuchane…

  Read more