Materace do sypialni

Materace do sypialni
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Czy Twój kręgosłup boli Cię wystarczająco mocno, abyś zatroszczył się o to, na czym śpisz? Jeśli tak, to wybierz dla siebie materac o odpowiedniej charakterystyce:
1. Poczuj ulgę, jaką daje elastyczność punktowa najlepszych materacy, kiedy materac ugina się tylko w tym punkcie, który naciskasz i w bezpośredniej bliskości.
2. Zdecyduj, co odpowiada Ci bardziej – materace kieszonkowe, lateksowe, czy może termoelastyczne.
3. Poznaj, ile stref twardości twardości potrzebuje Twoje ciało, abyś pozbył się bólu kręgów i poczuł się prawdziwie komfortowo (najlepszy efekt osiąga się zwykle przy siedmiu strefach twardości).
4. Unikaj alergenów, zastanów nad wyborem materacy antyalergicznych, ze zdejmowanym pokrowcem, pikowanych włóknem klimatyzowanym.
Bo przypomnij sobie jak to jest, kiedy wracasz zmęczony po ciężkim dniu. Chcesz odpocząć, odprężyć się. Zrelaksować…
Aby osiągnąć stan głębokiego relaksu, musisz mieć odpowiednie warunki. Miejsce, gdzie Twoje ciało znajdzie możliwość fizjologicznego odpoczynku.
Znasz to uczucie, któremu nie sposób się oprzeć. Kiedy każde włókno Twoich mięśni odpręża się w sposób, który najbardziej Ci odpowiada.
Po to są materace. Zbudowane z odpowiednich materiałów, wyposażone w elastyczność punktową, strefy twardości i odpowiedni pokrowiec.
Wybierz więc spośród dostępnych modeli materac dla siebie i swoich bliskich.

about author

admin

related articles

Popularne teksty:

 • Dywany ozdobne

  Aby zakupić dywany, najczęściej udajemy się do sklepów, które nimi handlują. Jest bardzo duży wybór, nie tylko wzorów, ale i kolorów. Co do wymiarów, to nie jest już tak łatwo. W sklepach najczęściej możemy spotkać dywany o mniejszych wymiarach, które to są najbardziej standardowe. Najczęściej dostępne to te, do półtora metra szerokości i dwóch czterdzieści…

  Read more
 • Żelbet w budownictwie

  Konstrukcje domów jednego z architektów do dziś zaskakują, na przykład fakt, że cała elewacja jest przeszklona, ale układ podziałów zachował klasyczną osiowość i symetrię, ulubione przez Perreta. Nowatorstwo i postęp były u Perreta stale ograniczone. Aczkolwiek utorował on drogę powszechnemu zastosowaniu żelbetu, to jednak nigdy nie potrafił uwolnić się od reguł i praw klasycznej architektury….

  Read more
 • Skarb kultury słowiańskiej

  W słowiańskiej i prawosławnej kulturze możemy spotkać coś w rodzaju ważnego akcesorium religijnego – coś co zawsze były nieco mniej popularne niż krzyż noszony na szyi. Właściwie w prawosławnej tradycji były wykorzystywane wiele razy podczas samotnych modlitw. Świeżo mianowani mnisi słowiańscy nazywali to „mieczem wiary” w ramach prawosławia i było to uważane za duchową broń…

  Read more